Volter rozšiřuje operace do kanady

Kategorie:
/
/
Volter rozšiřuje operace do kanady

S potěšením oznamujeme, že v prvním čtvrtletí tohoto roku jsme otevřeli pobočku v kanadském Ontariu. Generální ředitel společnosti Volter, Jarno Haapakoski, začíná jako generální ředitel společnosti Volter Canada. Jarno bude na místě v Kanadě, aby rozjel podnikání, najal místní lidi a převedl know-how, než se přibližně za rok vrátí do Finska.

Laura Eräpuro-Piila byla navíc jmenována viceprezidentkou společnosti Volter a během Jarnova pobytu v Kanadě bude pracovat jako generální ředitelka společnosti Volter Finland. Laura má 3,5 let zkušeností jako vedoucí výroby a nákupu společnosti Volter, která se v posledních letech významně podílela na úspěchu společnosti Volter. Dříve pracovala v plánování výroby ve společnosti Nanso Group Oy. Laura má titul M.Sc. titul v oboru průmyslového inženýrství a managementu na University of Oulu.

Jsme přesvědčeni, že s těmito administrativními změnami bude Volter pokračovat v pozitivním rozvoji našich operací, a to jak na stávajících, tak na nových trzích. Tým Volter blahopřeje Lauře a Jarnovi k jejich novým pozicím a přeje vše nejlepší v jejich nových výzvách!

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Sdílejte článek:

Kategorie blogu

Sociální sítě

Nejčtenější články