Volter japonsko a lesní energie na spolupráci při prodeji

Kategorie: ,
/
/
Volter japonsko a lesní energie na spolupráci při prodeji

Volter s hrdostí oznamuje novou prodejní spolupráci na japonském trhu s obnovitelnými zdroji energie s cílem zvýšit prodej Volter Japan a Forest Energy.

Pan Komada (CEO, Volter Japan) a pan Numa (prezident, Forest Energy) oznamují novou spolupráci

Dne 17. listopadu 2018 oznámily Volter Japan a Forest Energy Inc. novou spolupráci, která posílí obě strany na japonském trhu s obnovitelnými zdroji energie.

Nová společně vlastněná společnost Volter Japan KK se zaměří na prodej systémů Volter v Japonsku, zatímco Volter Akita KK se zaměří na technické služby a zákaznickou podporu jako starý hlavní tým Volter Japan.

Nový obchodní tým se zaměří na prodej bioenergetických řešení Forest Energy kombinující systémy Volter CHP s rakouskými elektrárnami Syncraft a sítěmi pro dodávku biomasy.

„Forest Energy má vynikající obchodní model, který se zaměřuje nejen na prodej produktů, ale nabízí řešení transformující nejen japonskou distribuovanou energetickou krajinu, ale také přináší sociální a environmentální rozvoj v místních komunitách. To dokonale zapadá do podnikání v oblasti bioenergie Volter a nabízí ještě lepší příležitosti růstu v Japonsku pro obě strany,“ komentuje Antti Lilleberg, ředitel prodeje a marketingu společnosti Volter.

Spolupráce poskytne Volteru lepší prodejní pokrytí celého japonského trhu a také známé značky Forest Energy.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Sdílejte článek:

Kategorie blogu

Sociální sítě

Nejčtenější články