HAMATECH

Hamatech, Miyazaki, Japonsko
Kategorie: Zemědělství, Nezávislá výroba

případ

Hamatech, Miyazaki, Japonsko

Úkol

Hledání energetického řešení z biomasy, které kombinuje výrobu energie s lesnictvím

ŘEŠENÍ

Volter 40 Indoor s řešením pro manipulaci s palivem a sušením

VÝHODY

Představujeme ukázkový projekt, kde se teplo využívá k vytápění skleníků a elektřina se prodává do sítě prostřednictvím systému výkupních cen, představuje nový obchodní model založený na lesnictví pro oblast Miyazaki

Hamatech Co. Ltd se nachází ve vesnici Nishimera v prefektuře Miyazaki v Japonsku. Společnost byla založena v roce 2010 a má prodejní kanceláře ve Fukuoce a Tokiu. Hamatech v současnosti zaměstnává kolem 22 lidí. Plány společnosti zahrnují rozšíření jejich působení do zahraničí.

Udržitelná a obnovitelná výroba energie v oblasti Miyazaki

Společnost Hamatech má historii výroby čisté energie a zejména solární energie, ale prodej sluneční energie se v poslední době snížil. Na druhé straně jsou v prefektuře Miyazaki značné lesní zdroje. Výroba energie ze dřeva je rozumnou alternativou solární energie. Hamatech aspiruje na zavedení obchodního modelu v oblasti Mijazaki, kde společnosti vyrábějí energii ze dřeva; dřevo je těženo z vlastních lesů jako pěstební postup.

Vytvoření ziskového obchodního modelu z výroby energie z biomasy

Společnost se začala zajímat o výrobu energie z biomasy, protože chtěla spojit elektřinu s lesnictvím. I když je v prefektuře Mijazaki upřednostňována biomasa, velká zařízení na biomasu nejsou myslitelná kvůli předpisům elektroenergetických společností. Cílem společnosti Hamatech je uspokojit poptávku instalacemi menšího rozsahu. Skleníkové pěstování je silnou oblastí zemědělství v Miyazaki, což vytváří přirozené místo na trhu pro systémy CHP Volter; elektřinu lze prodávat do sítě a teplo lze využít k vytápění skleníků. S jejich první instalací Volter 40 Indoor může Hamatech svým zákazníkům dokázat, že tento koncept funguje.

Kompaktní design a plně automatizovaný provozní proces s Volter 40 Indoor

Společnost Hamatech si vybrala Volter 40 Indoor kvůli pokročilým automatizačním funkcím, snadnému ovládání, bezpečnosti a kompaktnímu designu. Jedním z jejich kritérií bylo také zpětné získávání tepla.

„Velmi se nám líbí systém Volter 40 Indoor a podle nás je to nejlepší kogenerační jednotka ve svém měřítku. Obsluha jak odborníky, tak amatéry je snadná. Je kompaktní a alarmuje uživatele i v malých problémech. Vzhledem k tomu, že proces je plně automatizovaný, kogenerační jednotka nevyžaduje péči po 24 hodinách denně. Přestože používá oheň, je bezpečné pracovat bez posádky a neplýtvá teplem. Z těchto důvodů si myslíme, že Volter 40 Indoor je bezpečný a vynikající kogenerační systém. “
Hiroumi Syukuwa, ředitel, Miyazaki Sales Office

„Ode dne, kdy jsme obdrželi náš Volter 40 Indoor z Finska, jsme se vždy mohli spolehnout na podporu Volter Japan. Prodejní tým a inženýři jsou s námi pravidelně v kontaktu telefonováním nebo návštěvou, což nám dává pocit bezpečí. „
Hiroumi Syukuwa, Director, Miyazaki Sales Office

VOLTER 40 INDOOR

Palivo: Dřevní štěpka nebo pelety

Elektrický výkon: 40 kW

Topný výkon: 100 + 20 kW

One Volter 40 Indoor produkuje dostatek elektřiny a tepla pro roční potřeby farmy, celého malého sídliště nebo malé firmy. Naše závody lze škálovat až na instalace s více jednotkami, abychom uspokojili potřeby rostoucí poptávky po energii v různých aplikacích. Elektřina se vyrábí zplyňováním biomasy. Odpadní teplo z procesu lze využít v hydronickém podlahovém vytápění, předehřevu klimatizace nebo užitkové vody, abychom jmenovali alespoň některé.

SUŠIČKY DŘEVĚNÉ ŠTĚPKY A DALŠÍ BIOENERGETICKÉ DOPLŇKY

Kompletní řešení

Kromě kogeneračních systémů poskytuje Volter kompletní energetická řešení pro zplyňování dřeva, včetně dopravníků paliva a odpadu, sušiček paliva a dalších souvisejících systémů.

Sdílejte tento příběh

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email