TAKANOSU ROAD STATION

Takanosu Road Station, Akita, Japan
Kategorie: Komunita

případ

Takanosu Road Station, Akita, Japan

Volter Japan má zařízení na kombinovanou výrobu tepla a elektřiny na nádraží v Takanosu. Přebytečné teplo pocházející z KVET se využívá k teplé koupeli nohou, která je návštěvníkům nabízena zdarma.

Volter 40 Vnitřní jednotka zakořeněná v komunitě

V posledních letech Japonsko začalo více investovat do alternativních forem energie. Skvělá věc na Volter 40 Indoor je užitečnost doslova zakořenění v komunitě; malá a místní výroba elektřiny a tepla s čistým a obnovitelným zdrojem paliva vytváří místní ekonomiku, která slouží jako skvělá odpověď na japonské národní snahy o decentralizovanou udržitelnou výrobu energie v malém měřítku.

Ashiyu, tradiční japonská koupel nohou

Veřejné koupání je součástí tradiční japonské kultury a & nbsp; ashiyu , koupel nohou, je jeho variací. Lidé si mohou snadno užít hřejivou a relaxační koupel nohou uprostřed rušného dne, například na rohu ulice, nádraží, odpočívadla nebo v parku. I když jsou do vody namočené jen nohy, celé tělo se prohřívá žilkami na nohách, což dělá & nbsp; ashiyu & nbsp; opravdu příjemný zážitek.

Zastávka Takanosu je místem, kam lidé přicházejí na oběd a nakupují místní produkty, speciální produkty a suvenýry. Silniční stanice navíc nabízí návštěvníkům zdarma & nbsp; ashiyu & nbsp; což dává příležitost k občerstvení a relaxaci mezi obědem a nákupem. Voda pro koupel nohou je poháněna přebytečným teplem z Volter 40 Indoor. Elektřina vyrobená Voterovou KVET se prodává do sítě.

Tuto instalaci provedl distributor společnosti Volter v Japonsku, & nbsp; Volter Japan .

VOLTER 40 INDOOR

Palivo: Dřevní štěpka nebo pelety

Elektrický výkon: 40 kW

Topný výkon: 100 + 20 kW

One Volter 40 Indoor produkuje dostatek elektřiny a tepla pro roční potřeby farmy, celého malého sídliště nebo malé firmy. Naše závody lze škálovat až na instalace s více jednotkami, abychom uspokojili potřeby rostoucí poptávky po energii v různých aplikacích. Elektřina se vyrábí zplyňováním biomasy. Odpadní teplo z procesu lze využít v hydronickém podlahovém vytápění, předehřevu klimatizace nebo užitkové vody, abychom jmenovali alespoň některé.